خانه / بیت کوین / علت سقوط قیمت بیت کوین: فروش ۱۳۰۰۰ بیت کوین با قیمت پایین

علت سقوط قیمت بیت کوین: فروش ۱۳۰۰۰ بیت کوین با قیمت پایین

علت سقوط قیمت بیت کوین: فروش ۱۳۰۰۰ بیت کوین با قیمت پایین توسط گردانندگان طرح کلاهبرداری PlusToken : بعد از شکسته شدن حمایت ۸,۰۰۰ دلاری، تحلیل‌گران معتقدند این نزول قیمتی شدید بیت کوین به خاطر فروش بخشی از بیت کوین‌های طرح پانزی پلاس توکن (PlusToken) اتفاق افتاده است.

به گزارش کوین تلگراف، به گفته برخی از مفسران که به اطلاعات بلاک چین استناد می‌کنند، کسانی که در طرح پانزی ۲.۹ میلیارد دلاری نقش داشتند، دوباره تلاش خود را شروع کرده‌اند تا از دست بیت کوین‌هایشان خلاص شوند.

حساب توییتری «Ergo» که فعالیت‌های مربوط به پلاس توکن را به دقت رصد می‌کند، تخمین می‌زند کل مبلغ فروخته شده ۱۳,۰۰۰ بیت کوین باشد که با قیمت فعلی بیت کوین، حدودا معادل ۱۰۰ میلیون دلار است.

Ergo معتقد است که این کوین‌ها برای جلوگیری از ردیابی، در چند سرویس مختلف خرج شده‌اند. دو آدرس اصلی که کوین‌ها از آن‌ خرج شده، شناسایی شده‌اند. موجودی این کیف پول‌ها در ۵ مارس (۱۵ اسفند) خالی شده است. این حساب توییتری ادعا کرد:

ماه‌ها در این مورد تحقیق و بررسی کرده‌ام. هیچ سناریوی دیگری به جز فروش بیت کوین‌ها را درست نمی‌دانم، و یا حداقل بخشی از آن‌ها.

علت سقوط قیمت بیت کوین: فروش ۱۳۰۰۰ بیت کوین با قیمت پایین

او در ادامه گفت:

این موضوع احتمالاْ‌ از اواسط سپتامبر (اواخر شهریور) برای صرافی‌ها آشکار بود. این حساب‌ها باید در صرافی فریز می‌شدند.

با این حال، این حساب کاربری در ادامه گفت فروش فعلی در قیمت‌های بسیار پایین‌تری نسبت به فروش‌های قبلی که در آگوست سال گذشته (مرداد) بود، اتفاق افتاده است.

به نظر می‌رسد نوسانات قیمت بیت کوین فعالیت‌های اعضای پلاس توکن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در فشار فروش قبلی نیز که چند هفته قبل اتفاق افتاد، قیمت بیت کوین تلاطمی را در حدود قیمتی ۱۰,۰۰۰ دلار تجربه کرد.

کوین سونسون (Kevin Svenson)، تحلیل‌گر توییتری نیز در مورد فروش توکن‌ها پلاس توکن گفت:

آن‌ها با سفارش‌های فروش بازار را به هم می‌ریزند. اساساً ما با یک نهنگ طرفیم که بعد از هر افزایش قیمت، بخشی از موجودی خود را به فروش می‌رساند.

در زمان نگارش خبر، بیت کوین با قیمت ۷,۷۶۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۸ درصد و نسبت به هفته گذشته ۱۱ درصد افت قیمت داشته است.

اینستاگرام MHDEX

همچنین ببینید

مخالف بزرگ بیت کوین رئیس بانک مرکزی انگلستان شد | خرید و فروش بیت کوین | بیت کوین | ماینر | ماینینگ | خرید و فروش ارز دیجیتال | مشهد اکسچنج

مخالف بزرگ بیت کوین رئیس بانک مرکزی انگلستان شد

مخالف بزرگ بیت کوین رئیس بانک مرکزی انگلستان شد : اندرو بیلی (Andrew Bailey)، یکی …