خانه / مجله / خرید حضوری بیت کوین

خرید حضوری بیت کوین

خرید حضوری بیت کوین

خرید حضوری بیت کوین یکی از مسائلی است که طی یک سال گذشته در ایران به ناگهان متقاضیان زیادی را با خود به همراه داشت. در واقع با بالا گرفتن بحث ارزهای دیجیتال در اواخر ۲۰۱۶ و پیرو آن تا ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۷، افراد زیادی برای خرید بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال قدم پیش گذاشتند. خرید بیت کوین در این برهه از زمان بیشتر جهت خرید ارزهای دیجیتال دیگر و شرکت در ICOهای مختلف صورت می‌گرفت.

جدا از این موج، افرادی هم بودند که حتی پیش از این اتفاقات خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را به منظور ترید انجام می‌دادند که حالا این افراد هم در کنار بقیه همچنان به خرید و فروش بیت کوین مشغول هستند.

نمی‌دانید بیت کوین چیست؟

بیت کوین در واقع یک ارز دیجیتال یا به عبارت دیگر یک ارز رمزپایه است که هیچ پشتوانه بانکی، دولتی یا کشوری ندارد و هیچ کس نمی‌داند چه کسی آن را به وجود آورده است. به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال کم کم دارند جای خود را برای تبدیل شدن به سبک نوین پرداخت باز می‌کنند و حامیان آن‌ها هم در این راه خیلی جدی هستند. اما اگر شما هم قصد خرید بیت کوین دارید، مواظب باشید که پیش از هر اقدامی برای ورود به عرصه ارزهای دیجیتال، در زمینه شناخت مزایا و همینطور شناخت خطرات و معایب آن تحقیق کافی کرده باشید.

خرید بیت کوین در ایران

همه می‌دانیم که سایت‌های زیادی در دنیا تحت عنوان Exchange یا صرافی ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند. در سراسر دنیا، مردم برای خرید بیت کوین به این سایت‌ها مراجعه می‌کنند.

خرید بیت کوین در ایران اما به دلیل عدم دسترسی به سیستم‌های پرداخت بین‌المللی و همینطور سختگیری این صرافی‌ها در احراز هویت کاربران برای خرید بیت کوین، از این راه‌ها ممکن نیست.

ما در نیک پرداخت جهت سهولت خرید بیت کوین توسط مشتریان عزیز، خدمات خرید اینترنتی بیت کوین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. دسترسی به بازارهای بین المللی و همچنین همکاری با ماینرها و تامین کنندگان عمده ارز دیجیتال در داخل کشور، این امکان را فراهم کرده تا بتوانیم با ارائه خدمات متمایز و پشتیبانی شبانه روزی، خرید بیت کوین را به تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما تبدیل کنیم.

خرید حضوری بیت کوین | خرید و فروش حضوری | ارز دیجیتال | ماینر | ریگ | فارم ماینیینگ

مراحل خرید بیت کوین از نیک پرداخت

برای خرید بیت کوین از نیک پرداخت، پیش از هر چیز لازم است در وب سایت ما یک حساب کاربری احراز هویت شده (وریفای) داشته باشید. پس از آن شما می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود و ثبت سفارش خرید بیت کوین ، هر مقدار بیت کوین که لازم داشته باشید را در کیف پول خود دریافت کنید. فراموش نکنید که خرید بیت کوین ملزم به داشتن کیف پول بیت کوین در یکی از سایت‌های صرافی دیجیتال یا سایت‌هایی مانند blockchain.info است که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند.

شما همچنین می‌توانید برای نگهداری و نقل و انتقال بیت کوین خود از کیف پول‌های فیزیکی مانند لجر یا ترزور استفاده کنید.

فروش خرید حضوری بیت کوین

اگر پیش از این بیت کوین خریده‌اید و حال قصد فروش بیت کوین خود را دارید یا از راه‌هایی مثل ماین کردن بیت کوین به دست آورده‌اید و حالا می‌خواهید در ازای بیت کوین ریال دریافت کنید، روی خدمات نیک پرداخت حساب کنید!

اگر به عنوان یک مرجع خدمات ارزی با پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات خود را در زمینه خرید بیت کوین به مشتریان ارائه می‌دهیم، پس باید آماده ارائه خدمات فروش بیت کوین هم باشیم. شما می‌توانید برای فروش بیت کوین خود به سایت ما مراجعه کنید و با ثبت تیکت پشتیبانی درخواست قیمتی که می‌توانید میزان مورد نظر بیت کوین خود را به ما بفروشید، ارائه بدهید. ما در اسرع وقت به تیکت پشتیبانی شما پاسخ می‌دهیم و همیشه سعی می‌کنیم که بهترین قیمت خرید را به شما ارائه کنیم.

اگر فکر می‌کنید دوست دارید برای خرید بیت کوین یا فروش آن به ما به صورت حضوری معامله کنید، می‌توانید به آدرس دفتر ما مراجعه کنید.

>>> تماس با ما

>>> اینستاگرام ما

>>> محاسبه درآمد دستگاه های ماینینگ

خرید حضوری بیت کوین

همچنین ببینید

کاربرد بلاک چین در ذخیره‌سازی اطلاعات؛ سلام بر حریم خصوصی واقعی | بلاک چین | ارز دیجیتال

کاربرد بلاک چین در ذخیره‌سازی اطلاعات؛ سلام بر حریم خصوصی واقعی

کاربرد بلاک چین در ذخیره‌سازی اطلاعات؛ سلام بر حریم خصوصی واقعی : اطلاعات شخصی خود …