خانه / قوانین سایت

قوانین سایت

شرایط و قوانین خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام کاربران در سایت ما به نشانه ی مطالعه و پذیرفتن این توافقنامه و تمام قوانین آن است پس قبل از ثبت نام این توافقنامه را با دقت بخوانید:

۱_ شما می توانید با ثبت نام در سایت و وارد شدن به ناحیه کاربری خود و کلیک بر روی خرید آنلاین در جدول ارز های دیجیتالی سفارش خود را ثبت کنید.

۲_ ثبت نام در سایت باید با اطلاعات درست و حقیقی انجام شود و هم چنین آپلود کارت ملی ، کارت عابر بانک و عکس سلفی همراه کارت ملی برای احراز هویت ضروری می باشد سایت ما از ارائه خدمات به افراد با مشخصات نامعلوم معذور میباشد.حداکثر زمان تایید احراز هویت به هنگام ثبت نام در بازه زمانی از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ حداکثر ۱ ساعت میباشد و خارج از این زمان روز بعد تا ساعت ۱۰ صبح تایید میگردد. 
۳_ سایت ما این اطمینان را به کاربران می دهد تا از اطلاعات شخصی کاربران به طور کامل محافظت کند و محیط امنی را برای پرداخت آنلاین فراهم کند.

۴_ لطفا در ارسال آدرس والت به هنگام سفارش تمام دقت لازم را داشته باشید. سایت ما هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال به والت اعلام شده از طرف کاربر برعهده نمی گیرد و تمام موارد بر عهده خود کاربر می باشد.ضمنا دقت نمایید از والت های معتبر استفاده نمایید.

۵_ امکان ثبت نام کاربران با مشخصات خود فقط برای یکبار امکان پذیر و در صورتی که ، اکانت کاربری فرد به دلایلی مثل رعایت نکردن قوانین سایت بسته شود امکان ثبت نام مجدد برای کاربر با همان مشخصات امکان پذیر نمی باشد.

۶_ کاربر باید برای سفارش آنلاین و پرداخت از مشخصات حساب خود استفاده کند و در صورت مغایرت اطلاعات حساب با حساب کاربر، سفارش لغو خواهد شد .

۷_ کاربر موظف است تا قبل از ثبت سفارش و پرداخت از صحت و درستی خرید خود اطمینان پیدا کند. سایت ما هیچ گونه مسئولیتی را پس از انجام پرداخت بر عهده نمی گیرد .

۸_ در صورت کنسلی سفارش باید قبل از پرداخت آن را اعلام نمایند پس از انجام مراحل پرداخت سایت ما مسئولیتی در قبال آن ندارد .

۹_ امکان تغییر نام کاربری و هم چنین استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد قانونی نمی باشد.

۱۰_ آشنایی کامل با ارز دیجیتالی خریداری شده بر عهده مشتری است و سایت ما هیچ مسئولیتی را در آینده در قبال نوسانات ارزش ارز قبول نخواهد کرد.

۱۱_ از در اختیار گذاشتن اکانت کاربری خود به دیگران و خرید و فروش برای افراد مختلف جدا خودداری کنید، عواقب این کار بر عهده خودتان است و در صورت مشاهده، ناحیه کاربری مشتری بسته خواهد شد.

۱۲_ در صورت اشتباه بودن آدرس کیف پول گیرنده سایت مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.

۱۳_ ساعات کاری دفتر از ۰۸:۰۰ صبح الی ۲۲:۰۰ می باشد.

۱۴_ اگر ثبت سفارش در ساعت غیر کاری شرکت توسط کاربر انجام شد و تا زمان شروع ساعت کاری شرکت ارزش ارز تغییرات قابل تاملی داشت وظیفه ی شرکت است تا با مشورت کاربر بقیه روند کاری را انجام دهد.

۱۵_ سرویس دهی آنلاین سایت ما همه روزه و در تمامی ساعات شبانه روز می باشد.

۱۶_ کلیه سفارشات بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت پس از بررسی نهایی انجام میشود.

فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال فقط و صرفا با رعایت موارد زیر مجاز است :

۱۷- هیچ گونه فعالیتی در خصوص اسکناس یا ارز فیزیکی وجود نداشته باشد و در حیطه ی کاری صرافی های کشور وارد نشوید .

۱۸- به هیچ وجه به هیچ یک از مشتریان تا زمان تایید صحت احراز هویت امکان واریز و پرداخت را ندهید .

۱۹- احراز هویت از پرداخت کنندگانتان باید با دریافت کارت ملی ، سلفی با کارت ملی ، دریافت شماره کارت پرداخت کننده و بررسی یکسان بودن نام صاحب حساب با نام کسی که مدارک به نام ایشان است ، و دریافت و احراز حداقل یک شماره موبایل ، انجام شود

۲۰- از زمان آغاز فعالیت تا ۱۵ روز جهت جلوگیری از مواردی نظیر برداشت غیر مجاز یا سایر تخلفات مالی ، تسویه حساب های شما ۴۸ ساعت پس از ثبت انجام میشود .

۲۱- بند ۱۰ قوانین مشهد اکسچنج را نیز مطالعه فرمایید .

۲۲- حداقل یک خط تلفن ثابت و یک خط تلفن همراه جهت پاسخگویی باید در وب سایت شما درج شده باشد .

۲۳- قوانین خرید و فروش در سایت شما کاملا برای کاربران شما باید شرح داده شده باشد.

اگر موارد فوق مورد تایید جنابعالی می باشد لطفا از طریق تلفن ثابت با ما تماس حاصل فرمایید.
با سپاس
واحد حقوقی مشهد اکسچنج

 

استخراج ابری