خانه / بیت کوین / شرکت ۱۰ میلیارد دلاری ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید

شرکت ۱۰ میلیارد دلاری ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید

شرکت ۱۰ میلیارد دلاری ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید  : روز‌به‌روز بر تعداد شرکت‌هایی که بیت کوین را به ترازنامه‌های مالی خود اضافه می‌کنند، افزوده می‌شود. به‌تازگی نیز شرکت استون ریج هلدینگز گروپ (Stone Ridge Holdings Group) با برخورداری از ۱۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، اعلام کرد که از بیت کوین به‌عنوان دارایی ذخیره‌ خزانه اصلی خود بهره خواهد گرفت.

شرکت ۱۰ میلیارد دلاری ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید | استخراج بیت کوین | خرید و فروش بیت کوین | ماینینگ | استخراج ارز دیجیتال |

شرکت ۱۰ میلیارد دلاری ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خرید

به گزارش «The Block»، این گروه سرمایه‌گذاری بزرگ طی اعلامیه‌ای رسانه‌ای اعلام کرد که در راستای راهبرد جدید خود موسوم به راهبرد کاوش خزانه، بیش از ۱۰ هزار بیت کوین (به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار) خریداری کرده است. آن‌طور که پیداست، یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری این گروه به نام NYDIG، امور مربوط به این خرید بزرگ را انجام داده است.

پیش‌تر نیز در خبرها خواندیم که اسکوئر (Square)، شرکت خواهرخوانده توییتر و همچنین مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، شرکت پرآوازه فعال در حوزه هوش تجاری با اتخاذ رویکرد مشابهی، در قالب بخشی از راهبرد خزانه خود دست به خرید انبوه بیت کوین زده‌اند. استون ریج در بیانیه خود تصریح کرده است که اقدامش برای خرید بیت کوین، بیش از هر چیز، راهکاری برای پوشش ریسک در برابر زیان‌های احتمالی است که ممکن است در اثر سیاست‌های پولی کنونی بانک‌های مرکزی به سرمایه‌گذاران تحمیل شود.

در بخشی از اطلاعیه استون ریج آمده است:

با چاپ فزاینده پول و کاهش بازده حقیقی سرمایه‌گذاری‌ها، اقدام ما برای خریداری بیش از ۱۰ هزار بیت کوین، مؤلفه‌ای بنیادین از راهبرد کلان ذخیره خزانه ما است.

گفتنی است انتشار اطلاعیه استون ریج مبنی بر خرید بیت کوین، پای NYDIG، شرکت تابعه این هلدینگ را نیز به رسانه‌ها باز کرده است. این شرکت که در حوزه ارائه راهکارهای سرمایه‌گذاری برای دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند، به‌تازگی موفق شده با واگذاری بخشی از سهام خود، ۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کند. فعالان حوزه مدیریت دارایی، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و بانک‌های تجاری از جمله سرمایه‌گذاران NYDIG هستند. گفتنی است NYDIG پیش‌تر اعلام کرده بود که این جذب سرمایه در حالی صورت می‌گیرد که NYDIG توانسته طی سال جاری میلادی، تعداد مشتریان خود را چهار برابر کند.

در بخش دیگری از اطلاعیه یادشده آمده است:

میزان دارایی تحت مدیریت NYDIG در بخش‌های خدمات امانت‌داری، مدیریت دارایی و تأمین مالی موجودی درمجموع بیش از ۱ میلیارد دلار است.

اینستاگرام MHDEX

همچنین ببینید

تحریم چگونه می‌تواند روسیه را به استخراج بیشتر بیت کوین ترغیب کند؟ | استخراج بیت کوین | خرید و فروش بیت کوین | ماینینگ | خرید و فروش دستگاه |

تحریم چگونه می‌تواند روسیه را به استخراج بیشتر بیت کوین ترغیب کند؟

تحریم چگونه می‌تواند روسیه را به استخراج بیشتر بیت کوین ترغیب کند؟   برخی از …

استخراج ابری