خانه / اتریوم / احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۲۰ دلار

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۲۰ دلار

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۲۰ دلار

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۲۰ دلار : یکی از ارز های دیجیتالی که در سالهای گذشته با چالش های بسیاری دست و پنجه نرم کرده است ارز اتریوم است. بسیاری از این چالش‌ها از مقیاس‌ پذیری پایین اتریوم ناشی می‌شد و همچنین رقیب این شرکت ترون به دنبال جذب توسعه دهندگان این ارز دیجیتال به سمت بلاک چین خود بوده است.

در روز ۱۷ آذر هاردفورک استانبول اجرا شد که باعث شد تحلیل گران نظر مثبتی به سمت اتریوم داشته باشند و اعلام کنند که به زودی قیمت اتریوم سیر صعودی خود را پیدا خواهد کرد و تا ژوئن سال آینده به سطح حدودی ۴۲۰ دلار می رسد.

افزایش ارزش اتریوم

یکی از تحلیل گران مشهور ارزهای دیجیتال کریپتو ولف (CryptoWolf) که در توئیتر فعالیت می کند اخبار خوبی را برای این ارز دیجیتال اعلام کرده است که همزمان با هاوینگ بیت کوین در سال آینده قیمت این ارز دیجیتال نیز افزایش خواهد یافت. طبق تحلیل‌های کریپتو ولف و با تکیه بر الگوی کنج نزولی، دوره اصلاح ۱۸ ماهه و واگرایی صعودی شاخص مکدی (MACD)، در حال حاضر اتریوم محدوده مقاومت خود را شکسته و آماده جهشی بلند در آینده‌ای نزدیک است.

کریپتو وولف بر این عقیده است که ژوئن سال آینده میلادی، قیمت اتریوم به سطح اصلاحی ۶۱.۸ فیبوناچی خواهد رسید؛ بدین ترتیب باید منتظر قیمت ۴۲۳ دلاری یا ۰.۰۵۶۶۱ بیت کوینیِ اتریوم باشیم. همچنین شخصی با نام  CryptoMichNL که در توییتر فعالیت می‌کند، نظری مشابه با نظر کریپتو وولف داشته است و پیش‌بینیِ می کند که اتریوم صعود قابل توجه ای را در سال آینده تجربه می کند.

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به 420 دلار | افزایش ارزش اتریوم | بیت کوین | استخراج اتریوم

احتمال رسیدن قیمت اتریوم به ۴۲۰ دلار

او ضمن اشاره به جو منفی حاکم در بازار اتریوم، بایننس را مقصر دانست. به گفته وی، تصمیم ناگهانی بایننس در ممنوعیت استفاده از کاربران آمریکایی از خدمات پلتفرم اصلی‌ اش و بازگشایی بلافاصله شعبه آمریکایی خود، موجب این مسئله شده است. او در خصوص قیمت اتریوم می‌نویسد:

فکر نمی‌کنم روند نزولی ادامه داشته باشد.

نینا برزینک (Nina Brezink)، یکی از توسعه‌دهندگان اتریوم اعلام کرده است که بنیاد اتریوم از سال آینده بودجه تیم توسعه داخلی خود را تامین نخواهد کرد. طبق ادعای برزینک، بودجه پروژه‌های جوان‌تر پیش از دیگر پروژه‌ها قطع خواهد شد.

او در توییتر خود نوشت که پروژه آنها با عنوان «PlayProject» از اول دسامبر بودجه‌ ای از جانب بنیاد اتریوم دریافت نخواهد کرد.

ترون رقیب اصلی اتریوم

جاستین سان (Justin Sun)، مدیرعامل ترون، که اتریوم را به عنوان جدی‌ترین رقیب خود به حساب می‌آورد، چند وقتی است که شدیدا به دنبال ربودن گوی سبقت از اتریوم است. به گفته سان، پلتفرم ترون همیشه از مهاجرت توسعه‌ دهندگان اتریوم به سمت پلتفرم خود استقبال کرده است. او در توییتر ضمن تشویق توسعه‌دهندگان اتریوم به انتقال پروژه‌های خود به ترون و تامین بودجه آنها، این کار را «بسیار آسان» خواند.

پاییز گذشته، جاستین سان از ایجاد صندوقی مخصوص خبر داد که به منظور تامین بودجه پروژه‌هایی که از اتریوم به ترون منتقل می‌شوند، ایجاد شده بود. زنجیره ترون مدت‌هاست که از اتریوم جدا شده و به صورت مستقل فعالیت می‌کند.

اینستاگرام MHDEX

همچنین ببینید

بیت کوین اعلام استقلال پولی | بیت کوین | ماینر| ماینینگ | ارز دیجیتال | خرید و فروش بیت کوین | دستگاه ماینر| خرید و فروش دستگاه ماینر

بیت کوین اعلام استقلال پولی

بیت کوین اعلام استقلال پولی : جیمی سانگ (Jimmy Song) توسعه‌دهنده، نویسنده و کارآفرین مشهور …

استخراج ابری