خانه / بیت کوین / سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند

سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند

سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند : صبح امروز (جمعه) قیمت بیت کوین حرکت رو به بالای خود را شروع کرد و از محدوده ۹٬۲۰۰ تا ۹٬۴۰۰ که اواخر هفته در آن نوسان می‌کرد، خارج شد. قیمت بیت کوین با رشد ۲٫۳ درصدی در عرض ۱۰ دقیقه به بیش از ۹٬۶۱۰ دلار رسید.

به گزارش EWM، پس از این رشد شدید، قیمت بلافاصله افت کرد و در حال حاضر در حدود قیمتی ۹,۳۲۰ دلار معامله می‌شود.

تحلیل‌گران معتقدند هنوز هم ممکن است یک حرکت پایدار رو به بالا اتفاق بیفتد. «دیو دِ ویو» (Dave the Wave)، تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال توییت زیر را وقتی منتشر کرد که قیمت به ۹٬۶۰۰ دلار رسید.

یک روند صعودی دیگر یا دوره‌ای از آرامش؟ در هر صورت، این اتفاق در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خوب است. همچنین آلت کوین‌ها نیز روند صعودی خود را شروع کرده‌اند.

سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند | ماینینگ | بیت کوین

نموداری که در این توییت به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد قیمت این دارایی تا یک ماه آینده می‌تواند به ۱۱٬۵۰۰ دلار یا بیشتر برسد. که این به معنی سودی ۲۰ درصدی است.

دیو تنها کسی نیست که قیمت ۱۱٬۰۰۰ تا ۱۲٬۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کند. «Financial Survivalism» از تحلیل‌گران برجسته بیت کوین در توییتر، که در ابتدای سال میلادی پیش‌بینی کرده بود بیت کوین در اوایل ژانویه وارد کانال ۹٬۰۰۰ دلار خواهد شد، توییتی منتشر کرده و گفته است بیت کوین یه الگوی فنجان و دسته بی‌نقص تشکیل داده است.

الگوی فنجان و دسته در نمودار قیمتی بیت کوین تشکیل شده است. اگر قیمت به ۱۱۶۷۵ دلار برسد، این قیمت اولین سقف بالاتر در تایم‌فریم هفتگی بعد از هفت ماه خواهد بود.

سه تحلیل‌گر مطرح برای بیت کوین قیمت ۱۱۵۰۰ دلار را پیش‌بینی کردند

الگوی فنجان و دسته در برخی موارد نشان‌دهنده روند صعودی است. این الگو با دو کفِ گرد در دو مرحله مختلف مشخص می‌شود که معمولاً بعد از آن قیمت دارایی به شدت بالا می‌رود. اگر طبق گفته این تحلیل‌گر، قیمت به ۱۱٬۶۷۵ دلار برسد، شاهد رشد ۲۵ درصدی آن نسبت به قیمت فعلی (۹٬۳۲۰ دلار) خواهیم بود.

وقتی بحث پیش‌بینی قیمت بیت کوین در میان است، نباید «Filb Filb» را فراموش کرد. او کسی است که سقوط قیمت بیت کوین به ۳٬۰۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸ و سقوط قیمت به ۶٬۰۰۰ دلار در اکتبر (مهر۲۰۱۹) را به درستی پیش‌بینی کرده بود.

او اخیراً در یادداشتی در یک خبرنامه، با اشاره به این موضوع که انتظار دارد تا زمان هاوینگ بیت کوین در ماه اردیبهشت، قیمت بیت کوین به ۱۲۵۰۰ دلار برسد، نموداری منتشر کرده است که یک روند صعودی انفجاری را نشان می‌دهد.

شباهت‌های ظاهری در پیش‌بینی‌های این سه تحلیل‌گر، به اهداف قیمتی آن‌ها اعتبار بخشیده است.

اینستاگرام MHDEX

همچنین ببینید

تحلیل قیمت اتریوم: آماده چه اتفاقاتی باشیم؟ | استخراج بیت کوین | خرید و فروش بیت کوین | ماینینگ | استخراج ارز دیجیتال | مشهد اکسچنج | ارز دیجیتال |

تحلیل قیمت اتریوم: آماده چه اتفاقاتی باشیم؟

تحلیل قیمت اتریوم: آماده چه اتفاقاتی باشیم؟ : اتریوم ماه جاری میلادی را در حالی …

استخراج ابری